Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ziomaki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom(Ziomaki + 21 km)

397 000 zł64,90 m² 6 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy - stwórz wnętrze po swojemu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,35 m² 6 804,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1 piętrze 3-piętrowego bloku położonego w Radomiu, przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wiśniew

Wiśniew(Ziomaki + 21 km)

110 000 zł1 171 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz nieruchomości gruntowej pod budowę domu z dala od miejskiego zgiełku to koniecznie sprawdź poniższą ofertę. Do sprzedaży działka o powierzchni 1171m2 w III linii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Sokołów Podlaski(Ziomaki + 22 km)

349 000 zł51,63 m² 6 759,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Pragniemy zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego przy ulicy Kochanowskiego w Sokołowie Podlaskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kazimierzów

Kazimierzów(Ziomaki + 22 km)

82 004 zł1 080 m² 75,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł89,29 m² 7 022,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ma poddaszu. Lokalizacja: radom, śródmieście, ul. Wałowa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum miasta. Charakterystyka budynku: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Mrozy(Ziomaki + 20 km)

400 zł/m²5 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni przeznaczonej pod automat paczkowy znajdującej się przed zmodernizowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Siedlecka

Nowe Iganie(Ziomaki + 8 km)